Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPAS VRBNO - SLAVOJ BRUNTÁL A 6:3

4. 5. 2010

Dne 3.5.2010 nás čekalo jedno z klíčových utkání na hřišti Slavoje Bruntál. Kluci vstoupili do utkání nešťastně. Už v první minutě kopal Slavoj pokutový kop. Roman výborným zákrokem zabránil soupeři dostat se do vedení a nastartoval naše mužstvo k výbornému výkonu. Kluci příkladně bojovali a kombinovali. Zvláště třetí gól po ose Filip Ch., Renek , Jirka, Denis byl ukázkou krásné kombinace a znamenal poločasové vedení 3 : 1.
Ve druhém poločase i náš soupeř ukázal, že ho fotbal baví a tak svítil na pomyslné světelné tabuli konečný výsledek 6:3 pro naše kluky.