Jdi na obsah Jdi na menu

TURNAJ 4.3.2012 O halového přeborníka OFS Bruntál 2012 6.MÍSTO

6. 3. 2012

STARŠÍ PŘÍPRAVKA SLOŽENÁ Z HRÁČŮ r.2001,2002,2003 a 2005 NA TURNAJI O HALOVÉHO PŘEBORNÍKA OFS PRO ROK 2012 ZÍSKALA NAKONEC 6.MÍSTO

Přeborníkem OFS starší přípravka Juventusu
BRUNTÁL – Poslední mládežnický turnaj v halové kopané „O přeborníka OFS Bruntál 2012“ v halové kopané se uskutečnil minulou neděli v bruntálské sportovní hale, po jeho skončení se radovali ze zisku poháru pro nejlepší tým turnaje a titulu halového přeborníka mladí fotbalisté starší přípravky Juventusu Bruntál.
Od nedělního rána zápolilo v bruntálské sportovní hale o titul halového přeborníka okresního fotbalového svazu Bruntál pro rok 2012 celkem osm družstev starší přípravky, ročníky 2001 a mladší. Mužstva FK Krnov A, Juventus Bruntál A, Jiskra Rýmařov, Sokol Vrbno pod Pradědem, Olympia Bruntál, FC Slavoj Bruntál, FK Krnov B a Juventus Bruntál B se spolu utkala spravedlivým, ale náročným systémem každý s každým. Divácky velice slušně zaplněná bruntálská hala sledovala od úvodního zápasu turnaje zajímavá a dramatická utkání velmi dobré úrovně. Hráči všech zúčastněných týmů podávali bojovné a nadšené výkony, které se musely příznivcům mládežnické kopané líbit. Od začátku celého klání si velmi dobře počínali svěřenci Vlastimila Lukeše z družstva Juventus Bruntál B v sestavě Jaroslav Šidlák, Tereza Pušková, Matěj Goněc, Patrik Žmolík, Adam Rybár, Adam Ščudla, Anna Pušková, Jakub Kostelanský, Jan Fiala, David Zouhar, David Fňukal, Jakub Brázdil, Rostislav Malíšek a Ondřej Řezník, kteří ztratili v průběhu turnaje jediný bod a po zásluze si vybojovali titul přeborníka OFS 2012 kategorie starší přípravky. Vítěze přeborů stíhal do posledního utkání  na turnaji stále se lepšící celek Slavoje Bruntál ve složení Mikuláš Slavík, Jan Duhajský, Oliver Guzan, Matěj Zatloukal, Adam Kodeda, František Pawlita, Martin Snokrot, Jan Staščák a Vojta Baňář, který nakonec zaostal o jediný bod a získal pohár za druhé místo. Velmi dobře si počínal na přeborech také starší z krnovských týmů, FK Krnov A. Krnovští v sestavě Matouš Mácha, Jan Benčík, Martin Křiva, Tomáš Grulich, Leopold Dehner, Dominik Novák, Šimon Sládek, David Bystroň, Theodor Matějíček a Štěpán Čevela obsadili  s tříbodovou ztrátou na vítězný Juventus třetí místo. Na turnaji herně rozhodně nezklamal ani celkově čtvrtý mladší krnovský tým, FK Krnov B. Bojovným výkonem se na turnaji prezentovali také hráči druhého týmu Juventusu, kteří skončili na pátém místě. Šestá a sedmá příčka patří na turnaji mladě složeným mužstvům Vrbna pod Pradědem a Jiskry Rýmařov. Nadějné výkony předvedla také celkově osmá Olympia Bruntál. Velmi těžké to měli pořadatelé s vyhlášením individualit turnaje, kde se předvedli takřka všichni účastníci. Nejlepším brankářem byl nakonec vyhlášen Matouš Mácha z FK Krnov, pozici nejlepšího hráče získal Oliver Guzan ze Slavoje Bruntál a nejlepším střelcem turnaje se stal s deseti góly Adam Ščudla z vítězného Juventusu Bruntál. „Chtěl bych poděkovat všem účastníkům letošních již sedmnáctých přeborů v halové kopané o přeborníka OFS Bruntál. Myslím, že úroveň hlavně mladších kategorií byla velmi dobrá, což se pak projevuje i na reprezentaci okresu. Těší nás i zájem oddílu. Je jen škoda neúčasti některých přihlášených týmů. Blahopřejeme vítězům a věříme, že za rok budou přebory pokračovat,“ řekl na závěr posledního letošního mládežnického turnaje v Bruntále předseda komise mládeže, Jiří Stanovský. Výsledky: Juventus A – Krnov B 0:1, Krnov A – Juventus B 0:0, Slavoj – Rýmařov 3:0, Olympia – Vrbno 1:2, Juventus A – Krnov A 0:2, Juventus B – Slavoj 3:1, Rýmařov – Olympia 0:0, Krnov B – Vrbno 0:1, Olympia – Juventus B 0:2, Vrbno – Rýmařov 1:2, Slavoj – Juventus A 3:0, Krnov A – Krnov B 3:0, Juventus B – Vrbno 4:0, Krnov A – Slavoj 1:2, Vrbno – Juventus A 0:1, Slavoj – Krnov B 3:1, Rýmařov – Juventus B 0:5, Olympia – Krnov A 0:2, Juventus B – Krnov B 3:1, Juventus A – Rýmařov 1:1, Krnov A – Vrbno 1:0, Slavoj – Olympia 7:0, Krnov A – Rýmařov 2:0, Olympia – Krnov B 0:1, Vrbno - Slavoj 0:3, Juventus A – Juventus B 0:4, Krnov B – Rýmařov 2:0.