Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPAS OP 4.6. MUŽI A VRBNO - TŘEMEŠNÁ

7. 6. 2011

SOKOL VRBNO - TŘEMEŠNÁ

4:5 (2:3)

 

SESTAVA:                                                      J.VLČEK


                      P.KOPECKÝ                          B.NOVOTNÝ                      L.HERMAN


                                                                    J.DOSTÁL


      P.KREJČÍ                   L.TOMČÍK                       J.KLIMEŠ                   J.STOLARIK

  ( 45.min. R.STRNADEL)       (75.min.O.HÁJEK)


                                        J.STRAPEK                              A.LASOTA

 

BRANKY: 31minuta J.STRAPEK                           NÁHRADNÍCI:O.KUHN

               34minuta  A.LASOTA                                                  O.HÁJEK

               60minuta J.KLIMEŠ                                                     R.STRNADEL

               64minuta R.STRNADEL                                              K.VÁŇA

 

FOTBALOVÁ PŘESTŘELKA PLNÁ ZVRATU NAKONEC LÉPE VYŠLA HOSTUM Z TŘEMEŠNÉ,KTEŘÍ ŠLI VE 27.MINUTĚ PO SÉRII CHYB V OBRANĚ DO VEDENÍ 1:0.NAŠI HRÁČI VŠAK VELMI RYCHLE ODPOVĚDĚLI A V ROZMEZÍ ČTYŘ MINUT OTOČILI VÝSLEDEK PO VELMI PĚKNÝCH FOTBALOVÝCH AKCÍCH,KDY SKOROVALI J.STRAPEK A POTÉ HLAVOU A.LASOTA NA 2:1,JENŽE DO POLOČASU SOUPEŘ OPĚT STRHL VEDENÍ NA SVOJI STRANU,KDY NAŠI HRÁČI MYSLELI SPÍŠE NA ÚTOK NEŽ NA OBRANU A 2x INKASOVALI,KDYŽ NECHALI SOUPEŘE ZCELA VOLNÉ.S ODHODLÁNÍM OTOČIT VÝVOJ UTKÁNÍ ŠLI NAŠI HRÁČI DO DRUHÉ PULE A CHVÍLI TO VYPADALO,ŽE SE NÁM TO PODAŘÍ,KDYŽ JSME PO INDIVIDUÁLNÍ AKCI R.STRNADELA,KTERÝ BYL V POKUTOVÉM ÚZEMÍ FAULOVÁN.ODPÍSKANOU PENALTU BEZPEČNĚ PROMĚNIL J.KLIMEŠ A SROVNAL NA 3:3.PO PĚTI MINUTÁCH JSME ŠLI PODRUHÉ DO VEDENÍ,KDY RYCHLOU KOMBINAČNÍ AKCI ZAKONČIL R.STRNADEL.Z VEDENÍ JSME SE DLOUHO NERADOVALI,PROTOŽE SOUPEŘ V 71.MINUTĚ STŘELOU Z TRESTNÉHO KOPU ZHRUBA Z 30 M PŘEKVAPIL VŠECHNY HLAVNĚ NAŠEHO BRANKÁŘE ,KTERÝ NA RÁNU POMALU ANI NEREAGOVAL.POMYSLNÝM HŘEBÍČKEM DO RAKVE BYL ZBYTEČNÝ FAUL J.DOSTÁLA,KTERÝ NABÍDL HOSTUM POKUTOVÝ KOP A TEN STANOVIL KONEČNÝ VÝSLEDEK 4:5

                                                                                                                 Zpracoval J.Sedlář