Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPAS OP 28.5. V MALÉ MORÁVCE MUŽI A

31. 5. 2011

FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA – TJ SOKOL VRBNO p.P.  3:3 (2:2)

 

SESTAVA:

BRANKÁŘ – SKÁCEL                         

OBRANA – STRAPEK,DOSTÁL,VÁŇA,HERMAN

ZÁLOHA – KOPECKÝ,KLIMEŠ,LASOTA,ODSTRČIL

ÚTOK – RUSTLER,HÁJEK

NÁHRADNÍCI – JANOŠEK

TRENÉR – J.SEDLÁŘ

VEDOUCÍ MUŽSTVA J.MOTYKA

BRANKY : 20minuta RUSTLER

                 24 minuta KLIMEŠ

                 90 +5 KOPECKÝ

 

BEZ NĚKOLIKA HRÁČU  ZAKL.SESTAVY ZAJÍŽDĚLO NAŠE MUŽSTVO K DALŠÍMU SOUTĚŽNÍMU UTKÁNÍ OP NA VELMI ÚZKÉ A NEOBLÍBENÉ HŘIŠTĚ DO MALÉ MORÁVKY.ÚVOD ZÁPASU NÁM VŮBEC NEVYŠEL,PROTOŽE JIŽ VE 4.MINUTĚ JSME PO CHYBĚ V OBRANĚ INKASOVALI PRVNÍ GÓL Z BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI,KDY JSME NEDOKÁZALI POKRÝT DOMÁCÍHO ÚTOČNÍKA.PO OBDRŽENÉM GÓLU JSME ZVYŠILI AKTIVITU A PŘITLAČILI JSME DOMÁCÍ K JEJICH BRANCE A ZAČALI JSME SI VYTVÁŘET ŠANCE,JAK ZE HRY TAK ZE STANDARTEK,KTERÉ NAKONEC VEDLI KE DVĚMA NAŠIM GÓLUM V 1.POLOVINĚ UTKÁNÍ.NEJDŘÍVE SE PO PŘESNÉM ROZEHRÁNÍ PŘÍMÉHO KOPU P.KOPECKÉHO  PROSADIL HLAVOU R.RUSTLER A SROVNAL NA 1:1.ČTYŘI MINUTY NA TO SE PO DLOUHÉM AUTOVÉM VHAZOVÁNÍ A.LASOTY PROSADIL OPĚT HLAVOU KAPITÁN NAŠEHO TÝMU J.KLIMEŠ A VEDLI JSME 2:1.KDYŽ SE ZDÁLO,ŽE POLOČAS V KLIDU DOHRAJEME,TAK NÁM DOMÁCÍ OPĚT PO HRUBÝCH CHYBÁCH V OBRANĚ DALI VE 45.MINUTĚ GÓL DO KABINY.VE DRUHÉ PULI TO BYLA SPÍŠE BITVA SE SPOUSTOU OSOBNÍCH SOUBOJU,NEŽ NĚJAKÝ POHLEDNÝ FOTBAL.NAŠEMU TÝMU POSTUPNĚ UBÝVALI SÍLY A DOMÁCÍ ZAČALI BÝT STÁLE NEBEZPEČNĚJŠÍ.NAVÍC  JSME ŠLI PO DRUHÉ  ŽLUTÉ KARTĚ A NÁSLEDNÉHO VYLOUČENÍ R.RUSTLERA V 70.MINUTĚ  ZBYTEČNĚ A VELMI NEZODPOVĚDNĚ DO POČETNÍ NEVÝHODY,ČEHO SOUPEŘ VELMI BRZY VYUŽIL,KDY STŘELOU Z 30 M DOPROSTŘED BRÁNY STRHL VEDENÍ 3:2 NA SVOJI STRANU.NAŠTĚSTÍ SE VRBNU V NASTAVENÉM ČASE P.KOPECKÝM PODAŘILO VYROVNAT,KDY ODRAŽENÝ MÍČ PŘESNĚ TREFIL Z HRANICE VELKÉHO VÁPNA A TAK ZÁPAS SKONČIL REMÍZOU 3:3 A MYSLÍM,ŽE ZASLOUŽENĚ PRO OBĚ MUŽSTVA.

NENÍ TO VŠAK PRVNÍ ZÁPAS V JARNÍ ČÁSTI V OP,KDY NAŠI HRÁČI FYZICKY NESTAČILI NA SOUPEŘE V DRUHÉ PULI A MĚLI BY SE NAD TÍM ZAMYSLET A PODLE TOHO PŘISTOUPIT K LETNÍ PŘÍPRAVĚ.

 

                                                          ZPRACOVAL J.SEDLÁŘ