Jdi na obsah Jdi na menu

ZÁPAS 11.9.2011 BŘIDLIČNÁ B - VRBNO

11. 9. 2011

Zpráva o utkání Břidličná - Vrbno pod Pradědem 5:2

Hosté z  Vrbna přijeli do Břidličné bez zraněných útočníku a hra byla založena na důsledném bránění a hrou ve středu pole.Hned v páté minutě vrbno dostalo vedoucí gol a bylo vidět,že mužstvo domácích je posíleno třemi hráči s A týmu.Bránící mužstvo z Vrbna drželo svůj nepříznivý stav až do 35 minuty,kde po následujících rohových kopech se odražený míč dostal k Jirkovi Dostálovi a ten tečovanou střelou vyrovnal.Domácí vrhli síly do útoku a soustavně ohrožovali hostující branku jen výborný výkon brankáře Luďka Hojgra se obě mužstva rozešla remízovým poločasem 1-1. Druhá půle byla taktéž pod taktovkou Břidličné,ale hosté překvapivě začali držet střed a domácí vyráběli chyby,které po přihrávce do volného prostoru Davidu Odstrčilovi a ten našel před brankou svého staršího bratra a ten nekompromisně zavěsil v 65 minutě a domácí začali zvyšovat tlak ,vzátětí rozhodčí nažizuje sporný pokutový kop proti hostům,ale už zmiňovaný nejlepší hráč brankář hostů penaltu chytá. Hosté hráli prakticky bez útoků a na obranu se valil jeden útok za druhým 70 minuta po chybě obrany domácí vyrovnali . Vzápětí běžel Ondra Hájek sám na brankáře,který ho evidentně fauloval,ale rozhodcí nechali tento zákrok bez povšimnutí,čímž se hosté z Vrbna nesoustředily na hru a obdrželi další tři branky.

Vyjádření Trenéra.
 Nastoupili jsme s taktikou zajistit obranu protože jsem vědel,že za hosty nastupují hráči s A týmu a chtěli jsme využít rychlosti naších útočníků to se nám moc nepovedlo,ale do 65. minuty jsme vedli 2-1. Mužstvo nebylo kompletní a myslím,že hrálo na co mělo. Měli jsme i štěstí a hlavně vynikajícího výkonu našeho golmana prohra 5-2 určitě neodpovídala výkonu,který předvedli naší hráči samozřejmě nás také rozhodily některé rozhodnutí arbitra,ale to jsou ty zkušenosti které nám chybí.