29. 8. 2021

EDIT pod obrázkem níže

Vrbno 4:1 Slezské Rudoltice (3:0)
Góly: 15. Vaško Dominik, 30. Odstrčil Martin, 44. Štochl Jan, 90. Koždoň Michal

V sobotu 28.8. odehráli naši muži třetí mistrovské utkání okresního přeboru. Tentokrát přivítali na svém hřišti tým ze Slezských Rudoltic. A byl to podobný scénář jako v prvním zápase proti Velké Štáhli. Mnoho nevyužitých šancí.

Až v 15. minutě se prosadil Dominik Vaško, když ve skluzu usměrnil míč do soupeřovi brány.
Ve 30. minutě to byl kapitán týmu domácích Martin Odstrčil, který po krásné akci spoluhráčů zvýšil na 2:0.
Gól do šatny za domácí přidal "stálý inventář" kabiny hráčů Jan Štochl, který technickou střelou obstřelil gólmana hostů ve 44. minutě. Poločas tak skončil 3:0 pro Vrbno.

V 52. minutě se Rudolticím podařilo snížit díky nedorozumění v obraně a nejlepší střelec hostů Hvižď snížil na 3:1.
Ale nakonec to byli domácí, kteří se radovali z vítězství, když Michal Koždoň prosóloval půlku soupeře, pohrál si s gólmanem a stanovil výsledek na konečných 4:1 pro Vrbno.

Autoři: Dušan Pechal, Tomáš Rybář ml.
Editor: Bc. Dušan Laštůvka ml.